KLUB ZAMKNIĘTY

Home / Aktualności

KLUB ZAMKNIĘTY
Klubowiczu czas na ważne informacje!

◼ Dostajemy sporo wiadomości i telefonów co dalej? Co po 17 stycznia? Wracamy czy nie wracamy?🧐 Zgodnie z nowymi decyzjami rządu zamknięcie większej ilości lokali w galerii i tym naszego klubu zostaje przedłużone do końca miesiąca (31.01). W wielu nas budzi się złość i nieprawidłowość, bo przecież chcemy już wrócić do regularnych treningów w klubie! Musimy jeszcze poczekać!
◼ Co z karnetem?
Tak jak do tej pory Twój karnet zostanie BEZPŁATNIE zawieszony na nasz koszt do ponownego otwarcia! Mamy nadzieję, że wspólnie przetrwamy ten trudny czas i wkrótce zobaczymy się w klubie😘. Będziemy na bieżąco informować o zmianach i dacie wznowienia działalności klubu!

◾ Raz jeszcze gorąco zachęcamy do wspólnych treningów w domu w grupie zamkniętej, ale dostępnej dla Ciebie Trenuj z Total Active 🤗. Nieustannie każdego dnia odbywają się zajęcia – naprawdę trenujemy – trzymamy formę💪. Dołącz więc do wspólnej aktywności! Jak to zrobić – kliknij na grupę:

Trenuj z Total Active

i poproś o dołączenie! Nie pozwolimy, abyś zapomniał co to jest ruch! Przesyłamy również obowiązujący harmonogram zajęć! Będąc w grupie masz dostęp do wszystkich transmiji od samego początku powstania grupy (od marca)! Jest w czym wybierać, bo zbiór liczy już ok. 400 treningów😉.

Pamiętaj również, że prowadzimy od poniedziałku do piątku dyżury telefoniczne! Odpowiadamy na maile, wiadomości na facebook’u i odbieramy telefony!📲 Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie karnetu lub dołączenia do grupy treningowej to skontaktuj się z nami! Czekamy na Twoją wiadomość!
_______
TA
Share: