Guest faq

Home / FAQ

Dlaczego mam kupić karnet w klubie Total Active?

Total Acitve to starannie zaprojektowany klub fitness, gdzie każdy metr przestronnej powierzchni stanowi idealną całość treningową zarówno dla zaawansowanych sportowców jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Jeśli oczekujesz nowoczesnego, a zarazem przyjemnego wnętrza, klimatyzowanych i wentylowanych pomieszczeń, nieprzytłaczającej przestrzeni – obiecujemy, że znajdziesz to w Total Active! W klubie wydzielono specjalne strefy treningowe by móc sprawnie i zgodnie ze swoim celem wykonać trening, a także możecie liczyć na największą w regionie STREFĘ RELAKSU z dostępem do saun.
W Total Active czeka sporo możliwości i nowości jakich w Jarosławiu jeszcze nie ma! Co tu dużo mówić: To IDEALNY KLUB w IDEALNYM MIEJSCU!

Co należy zabrać ze sobą na pierwszy trening?

Zaczynając swoją przygodę z Total Active potrzebujesz takich rzeczy jak: obuwie sportowe, klapki pod prysznic/do sauny, wygodny strój sportowy, kłódka do szafki, ręcznik do kąpieli oraz ręcznik, który kładziesz na maszynach do ćwiczeń lub na matę w sali zajęć grupowych. Zabierz ze sobą również dokument tożsamości będzie potrzebny przy zakupie karnetu.

W jaki sposób są zamykane szafki w szatniach?

Wszystkie szafki zamykane są za pomocą kłódki, którą przynosisz ze sobą lub którą możesz nabyć w recepcji klubu.

Czy w Total Active odbywają się zajęcia grupowe?

Tak, w cenie karnetu zawarta jest możliwość korzystania z zajęć grupowych. Zajrzyj koniecznie do zakładki GRAFIK, gdzie podany jest aktualny harmonogram zajęć. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

W jaki sposób mogę zapisać się na zajęcia grupowe?

Na zajęcia grupowe można zapisać się osobiście w recepcji klubu, telefonicznie lub online przez swój portal klienta. Zgłoś się do recepcji – wytłumaczymy jak założyć konto 🙂

Czy muszę odwołać swoją rezerwację w przypadku niepojawienia się na zajęciach?

Tak, w przypadku braku możliwości pojawienia się na zajęciach należy odwołać swoją rezerwację maksymalnie na 3 godziny przed ich rozpoczęciem.

Od jakiego wieku można skorzystać z klubu?

Z klubu Total Active mogą skorzystać osoby, które ukończyły 15 rok życia za zgodę opiekuna prawnego. Zapraszamy również dzieciaki od 6 do 10 r. ż. na zorganizowane zajęcia grupowe w każdą sobotę.

Czy w klubie honorowane są karty Multisport?

Tak w klubie honorujemy kartę Multisport Plus, Classic, MulitActive oraz Senior. Honorujemy rownież kartę FitProfit oraz Fitsport.

Czy klub oferuje pierwsze darmowe wejście?

Zainteresowane osoby mogą odwiedzić klub bezpłatnie korzystając z darmowych zaproszeń lub voucherów wydawanych podczas różnych akcji promocyjnych.

Czy w ramach jednego karnetu może korzystać więcej niż jedna osoba?

Z uwagi na personalizację członkostwa oraz system kontroli dostępu, nie ma możliwości, aby z jednej karty korzystało więcej niż jedna osoba.

Czy w klubie jest darmowe Wi-fi?

Tak, w Total Active możesz liczyć na bezpłatny dostęp do Internetu. Hasło dostępu to: motywacja 

Dlaczego muszę zostawić swoje dane w klubie?

Twoje dane są nam potrzebne ze względów formalnych dotyczących płatności, fakturowania oraz bezpieczeństwa członków klubu. Spełniamy wszystkie wymogi GIODO, co gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych.

Czy klub otwarty jest w niedziele niehandlowe?

Tak, klub w niedziele niehandlowe jest otwarty. Zapraszamy!

Czy osoby posiadające ważną legitymację szkolną/studencką mogą liczyć na zniżki?

Tak, ceny karnetów dla osób uczących są tańsze. Przy zakupie karnetu za każdym razem należy okazać ważny dokument. Zniżki przysługują tylko osobom z ważną legitymacją do 26 r.ż.

Czy istnieje możliwość zamrożenia karnetu na czas nieobecności w klubie z powodu wyjazdu/ choroby/urlopu?

Tak, możesz zawiesić swój karnet jeśli posiadasz wykupione członkostwo FLEXI ACTIVE lub TOTAL ACTIVE swoje członkostwo w dowolnym momencie.

,,Zwieszenie” dotyczy wyłącznie karnetów na czas nieokreślony.

Jakie strefy treningowe znajdę w Total Active?

Znajdziesz:

  • najprzestronniejszą w regionie salę do zajęć grupowych – odpowiednia podłoga, nagłośnienie, oświetlenie i wszystkie niezbędne akcesoria treningowe!
  • największą i najlepiej wyposażoną strefę do treningu Cross – spełni wszystkie sportowe wymagania!
  • najnowocześniejszą strefę cardio – m.in. bieżnie, rowerki, orbitreki firmy Life Fitness – jeden z głównych liderów w branży fitness!
  • najnowszej linii sprzęt siłowy – korzystając ze specjalistycznych maszyn i urządzeń poczujesz prawdziwą jakość i płynność treningu!

Dodatkowo do Twojej dyspozycji jest:

  • fit bar i stanowisko komputerowe dla Klubowiczów – miejsca zakupu odpowiednich suplementów oraz odpoczynku po treningu!
    Możesz liczyć na bezpłatny internet a nawet pyszną kawę po lub przed treningiem!
  • gabinet konsultacji z trenerem i dietetykiem – możesz liczyć na pomoc specjalistów!
  • komfortowa strefa do treningu personalnego – jeśli preferujesz trening indywidualny pod okiem osobistego trenera to świetnie się składa – zapewnimy odpowiednie warunki!

Czy w Total Active jest sauna?

Tak, oczywiście! Po treningu nie musisz szukać dodatkowych miejsc by odpocząć. Zapraszamy do naszej pięknej Strefy Relaksu. Możesz skorzystać zarówno z sauny fińskiej (suchej) jak i również sauny na podczerwień świetnie redukującej tkankę tłuszczową. Dodatkowo, do Twojej dyspozycji są wiadra fińskie z zimną wodą tak, aby pobyt w saunie był jak najbardziej zbliżony do prawdziwej kultury sanowania. Organizowane będą ceremonie saunowe – naszym kolejnym wyróżnik, a dla
Ciebie jako klienta wspaniałe wydarzenie, które dostarczy moc niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy jedynym klubem w regionie, który zapewnia w ramach karnetu nie tylko dostęp do strefy treningowej, ale i także wellness.

Czy są zajęcia dla dzieci?

Tak, w Total Active możesz liczyć na zajęcia zorganizowane dla swoich pociech. Odbywają się one bezpłatnie w każdą sobotę.