Guest faq

Home / FAQ

Dlaczego mam kupić karnet w klubie Total Active?

Total Acitve to starannie zaprojektowany klub fitness, gdzie każdy metr przestronnej powierzchni stanowi idealną całość treningową zarówno dla zaawansowanych sportowców jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Jeśli oczekujesz nowoczesnego, a zarazem przyjemnego wnętrza, klimatyzowanych i wentylowanych pomieszczeń, nieprzytłaczającej przestrzeni – obiecujemy, że znajdziesz to w Total Active! W klubie wydzielono specjalne strefy treningowe by móc sprawnie i zgodnie ze swoim celem wykonać trening, a także możecie liczyć na największą w regionie STREFĘ RELAKSU z dostępem do saun.
W Total Active czeka sporo możliwości i nowości jakich w Jarosławiu jeszcze nie ma! Co tu dużo mówić: To IDEALNY KLUB w IDEALNYM MIEJSCU!

Co należy zabrać ze sobą na pierwszy trening?

Zaczynając swoją przygodę z Total Active potrzebujesz takich rzeczy jak: obuwie sportowe, klapki pod prysznic/do sauny, wygodny strój sportowy, kłódka do szafki, ręcznik do kąpieli oraz ręcznik, który kładziesz na maszynach do ćwiczeń lub na matę w sali zajęć grupowych. Zabierz ze sobą również dokument tożsamości będzie potrzebny przy zakupie karnetu.

W jaki sposób są zamykane szafki w szatniach?

Wszystkie szafki zamykane są za pomocą kłódki, którą przynosisz ze sobą lub którą możesz nabyć w recepcji klubu.

Czy w Total Active odbywają się zajęcia grupowe?

Tak, w cenie karnetu zawarta jest możliwość korzystania z zajęć grupowych. Zajrzyj koniecznie do zakładki GRAFIK, gdzie podany jest aktualny harmonogram zajęć. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

W jaki sposób mogę zapisać się na zajęcia grupowe?

Na zajęcia grupowe można zapisać się osobiście w recepcji klubu, telefonicznie lub online przez swój portal klienta. Zgłoś się do recepcji – wytłumaczymy jak założyć konto 🙂

Czy muszę odwołać swoją rezerwację w przypadku niepojawienia się na zajęciach?

Tak, w przypadku braku możliwości pojawienia się na zajęciach należy odwołać swoją rezerwację maksymalnie na 3 godziny przed ich rozpoczęciem.

Od jakiego wieku można skorzystać z klubu?

Z klubu Total Active mogą skorzystać osoby, które ukończyły 15 rok życia za zgodę opiekuna prawnego. Zapraszamy również dzieciaki od 6 do 10 r. ż. na zorganizowane zajęcia grupowe w każdą sobotę.

Czy w klubie honorowane są karty Multisport?

Tak w klubie honorujemy kartę Multisport Plus, Classic, MulitActive oraz Senior. Honorujemy rownież kartę FitProfit oraz Fitsport.

Czy klub oferuje pierwsze darmowe wejście?

Zainteresowane osoby mogą odwiedzić klub bezpłatnie korzystając z darmowych zaproszeń lub voucherów wydawanych podczas różnych akcji promocyjnych.

Czy w ramach jednego karnetu może korzystać więcej niż jedna osoba?

Z uwagi na personalizację członkostwa oraz system kontroli dostępu, nie ma możliwości, aby z jednej karty korzystało więcej niż jedna osoba.

Czy w klubie jest darmowe Wi-fi?

Tak, w Total Active możesz liczyć na bezpłatny dostęp do Internetu. Hasło dostępu to: motywacja 

Dlaczego muszę zostawić swoje dane w klubie?

Twoje dane są nam potrzebne ze względów formalnych dotyczących płatności, fakturowania oraz bezpieczeństwa członków klubu. Spełniamy wszystkie wymogi GIODO, co gwarantuje bezpieczeństwo przetwarzanych danych osobowych.

 

Jaka jest polityka prywatności odnośnie korzystania z serwisu internetowego?

Korzystanie z serwisu wymaga przetwarzania danych osobowych klienta w zakresie : np. imienia i nazwiska, nr telefonu, e-mail, adresu zamieszkania. Dane będą przetwarzane przez Fitmore Fitness Club Wojciech Inglot Piłsudskiego 144c 37-100 Łańcut w zakresie niezbędnym do zawarcia i realizacji umowy. Dane transakcyjne, w tym dane osobowe, mogą zostać przekazane na rzecz PayLane Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80-280, KRS: 0000227278. w zakresie niezbędnym do obsługi płatności za zamówienie. Klientowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Udostępnienie danych jest dobrowolne, a jednocześnie konieczne do korzystania z serwisu.

Czy klub otwarty jest w niedziele niehandlowe?

Tak, klub w niedziele niehandlowe jest otwarty. Zapraszamy!

Czy osoby posiadające ważną legitymację szkolną/studencką mogą liczyć na zniżki?

Tak, ceny karnetów dla osób uczących są tańsze. Przy zakupie karnetu za każdym razem należy okazać ważny dokument. Zniżki przysługują tylko osobom z ważną legitymacją do 26 r.ż.

Czy istnieje możliwość zamrożenia karnetu na czas nieobecności w klubie z powodu wyjazdu/ choroby/urlopu?

Tak, możesz zawiesić swój karnet jeśli posiadasz wykupione członkostwo FLEXI ACTIVE lub TOTAL ACTIVE swoje członkostwo w dowolnym momencie.

,,Zwieszenie” dotyczy wyłącznie karnetów na czas nieokreślony.

Jakie strefy treningowe znajdę w Total Active?

Znajdziesz:

  • najprzestronniejszą w regionie salę do zajęć grupowych – odpowiednia podłoga, nagłośnienie, oświetlenie i wszystkie niezbędne akcesoria treningowe!
  • największą i najlepiej wyposażoną strefę do treningu Cross – spełni wszystkie sportowe wymagania!
  • najnowocześniejszą strefę cardio – m.in. bieżnie, rowerki, orbitreki firmy Life Fitness – jeden z głównych liderów w branży fitness!
  • najnowszej linii sprzęt siłowy – korzystając ze specjalistycznych maszyn i urządzeń poczujesz prawdziwą jakość i płynność treningu!

Dodatkowo do Twojej dyspozycji jest:

  • fit bar i stanowisko komputerowe dla Klubowiczów – miejsca zakupu odpowiednich suplementów oraz odpoczynku po treningu!
    Możesz liczyć na bezpłatny internet a nawet pyszną kawę po lub przed treningiem!
  • gabinet konsultacji z trenerem i dietetykiem – możesz liczyć na pomoc specjalistów!
  • komfortowa strefa do treningu personalnego – jeśli preferujesz trening indywidualny pod okiem osobistego trenera to świetnie się składa – zapewnimy odpowiednie warunki!

Czy w Total Active jest sauna?

Tak, oczywiście! Po treningu nie musisz szukać dodatkowych miejsc by odpocząć. Zapraszamy do naszej pięknej Strefy Relaksu. Możesz skorzystać zarówno z sauny fińskiej (suchej) jak i również sauny na podczerwień świetnie redukującej tkankę tłuszczową. Dodatkowo, do Twojej dyspozycji są wiadra fińskie z zimną wodą tak, aby pobyt w saunie był jak najbardziej zbliżony do prawdziwej kultury sanowania. Organizowane będą ceremonie saunowe – naszym kolejnym wyróżnik, a dla
Ciebie jako klienta wspaniałe wydarzenie, które dostarczy moc niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy jedynym klubem w regionie, który zapewnia w ramach karnetu nie tylko dostęp do strefy treningowej, ale i także wellness.

Gdzie znajdę regulamin klubu?

Regulamin jest dostępny na stronie poniżej