Grafik

Home / Grafik

Sala Fitness

poniedziałek

Body Shape

09:00 - 10:00

Body Shape

poniedziałek 09:00 - 10:00
Anita By
Anita

Body Shape

16:00 - 17:00

Body Shape

poniedziałek 16:00 - 17:00
Sławek By
Sławek

Zdrowe Ciało

17:00 - 18:00

Zdrowe Ciało

poniedziałek 17:00 - 18:00
Magda By
Magda

Super Linia

18:00 - 19:00

Super Linia

poniedziałek 18:00 - 19:00
Anita By
Anita

Total Dance

19:00 - 20:00

Total Dance

poniedziałek 19:00 - 20:00
Łukasz By
Łukasz

Total Active

20:00 - 21:00

Total Active

poniedziałek 20:00 - 21:00
Eliza By
Eliza
wtorek

Pilates

16:00 - 17:00

Pilates

wtorek 16:00 - 17:00
Halina By
Halina

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

17:00 - 18:00

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

wtorek 17:00 - 18:00
Kasia By
Kasia
Zumba

18:00 - 19:00

Zumba

wtorek 18:00 - 19:00
Kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi, ale także tańcem brzucha czy Quebraditą.
Anita By
Anita

Trampoliny

19:00 - 20:00

Trampoliny

wtorek 19:00 - 20:00
Kasia By
Kasia

Kick Boxing

20:00 - 21:00

Kick Boxing

wtorek 20:00 - 21:00
Jacek By
Jacek
środa

Body Shape

09:00 - 10:00

Body Shape

środa 09:00 - 10:00
Sławek By
Sławek

Zdrowe Plecy

17:00 - 18:00

Zdrowe Plecy

środa 17:00 - 18:00
Magda By
Magda

Total Active

18:00 - 19:00

Total Active

środa 18:00 - 19:00
Eliza By
Eliza

Super Linia

19:00 - 20:00

Super Linia

środa 19:00 - 20:00
Anita By
Anita

Total Dance

20:00 - 21:00

Total Dance

środa 20:00 - 21:00
Łukasz By
Łukasz
czwartek

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

17:00 - 18:00

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

czwartek 17:00 - 18:00
Kasia By
Kasia

Zgrabne Ciało

18:00 - 19:00

Zgrabne Ciało

czwartek 18:00 - 19:00
Kasia By
Kasia
Zumba

19:00 - 20:00

Zumba

czwartek 19:00 - 20:00
Kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi, ale także tańcem brzucha czy Quebraditą.
Anita By
Anita

Kick Boxing

20:00 - 21:00

Kick Boxing

czwartek 20:00 - 21:00
Jacek By
Jacek
piątek

Body Shape

09:00 - 10:00

Body Shape

piątek 09:00 - 10:00
Kasia By
Kasia

Pilates

17:00 - 18:00

Pilates

piątek 17:00 - 18:00
Halina By
Halina

Total Dance

18:00 - 19:00

Total Dance

piątek 18:00 - 19:00
Łukasz By
Łukasz

Total Active

19:00 - 20:00

Total Active

piątek 19:00 - 20:00
Eliza By
Eliza

Super Linia

20:00 - 21:00

Super Linia

piątek 20:00 - 21:00
Anita By
Anita
sobota

Active Junior 6-10

16:00 - 17:00

Active Junior 6-10

sobota 16:00 - 17:00
Anita By
Anita

Total Active

17:00 - 18:00

Total Active

sobota 17:00 - 18:00
Anita By
Anita

Sala Cross

poniedziałek

Super Brzuch

07:30 - 07:55

Super Brzuch

poniedziałek 07:30 - 07:55
Anita By
Anita

CROSS

17:00 - 18:00

CROSS

poniedziałek 17:00 - 18:00
Grzegorz By
Grzegorz

Super Brzuch 30

18:00 - 18:30

Super Brzuch 30

poniedziałek 18:00 - 18:30
Total Team By
Total Team

CROSS

18:30 - 19:30

CROSS

poniedziałek 18:30 - 19:30
Grzegorz By
Grzegorz
wtorek

Super Brzuch 30

18:30 - 19:00

Super Brzuch 30

wtorek 18:30 - 19:00
Total Team By
Total Team

Runmageddon

19:30 - 20:00

Runmageddon

wtorek 19:30 - 20:00
Marta By
Marta
środa

Super Brzuch

07:30 - 07:55

Super Brzuch

środa 07:30 - 07:55
Sławek By
Sławek

CROSS

17:00 - 18:00

CROSS

środa 17:00 - 18:00
Grzegorz By
Grzegorz

Super Brzuch 30

18:00 - 18:30

Super Brzuch 30

środa 18:00 - 18:30
Total Team By
Total Team

CROSS

18:30 - 19:30

CROSS

środa 18:30 - 19:30
Grzegorz By
Grzegorz

Streching

19:30 - 20:00

Streching

środa 19:30 - 20:00
czwartek

Kalistenika

18:30 - 19:30

Kalistenika

czwartek 18:30 - 19:30
Sławek By
Sławek

Super Brzuch 30

19:30 - 20:00

Super Brzuch 30

czwartek 19:30 - 20:00
Total Team By
Total Team
piątek

Super Brzuch

07:30 - 07:55

Super Brzuch

piątek 07:30 - 07:55
Sławek By
Sławek

Super Brzuch 30

18:00 - 18:30

Super Brzuch 30

piątek 18:00 - 18:30
Total Team By
Total Team

CROSS

18:30 - 19:30

CROSS

piątek 18:30 - 19:30
Grzegorz By
Grzegorz