Grafik

Home / Grafik

Sala Fitness

poniedziałek

Super Brzuch 30

09:00 - 09:30

Super Brzuch 30

poniedziałek 09:00 - 09:30
Total Team By
Total Team

Zdrowe Ciało

17:00 - 18:00

Zdrowe Ciało

poniedziałek 17:00 - 18:00
Magda By
Magda

Super Linia

18:00 - 19:00

Super Linia

poniedziałek 18:00 - 19:00
Anita By
Anita

Total Dance

19:00 - 20:00

Total Dance

poniedziałek 19:00 - 20:00
Łukasz By
Łukasz

Total Active

20:00 - 21:00

Total Active

poniedziałek 20:00 - 21:00
Eliza By
Eliza
wtorek

Pilates

17:00 - 18:00

Pilates

wtorek 17:00 - 18:00
Halina By
Halina
Zumba

18:00 - 19:00

Zumba

wtorek 18:00 - 19:00
Kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi, ale także tańcem brzucha czy Quebraditą.
Anita By
Anita

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

19:00 - 20:00

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

wtorek 19:00 - 20:00
Kasia By
Kasia

Body Shape

20:00 - 21:00

Body Shape

wtorek 20:00 - 21:00
Sławek By
Sławek
środa

Body Shape

09:00 - 10:00

Body Shape

środa 09:00 - 10:00
Sławek By
Sławek

Zdrowe Ciało

17:00 - 18:00

Zdrowe Ciało

środa 17:00 - 18:00
Magda By
Magda

Total Active

18:00 - 19:00

Total Active

środa 18:00 - 19:00
Eliza By
Eliza

Super Linia

19:00 - 20:00

Super Linia

środa 19:00 - 20:00
Anita By
Anita

Total Dance

20:00 - 21:00

Total Dance

środa 20:00 - 21:00
Łukasz By
Łukasz
czwartek

Body Shape

16:00 - 17:00

Body Shape

czwartek 16:00 - 17:00
Sławek By
Sławek

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

17:00 - 18:00

Płaski Brzuch & Jędrne Pośladki

czwartek 17:00 - 18:00
Kasia By
Kasia

Step&Shape

18:00 - 19:00

Step&Shape

czwartek 18:00 - 19:00
Łukasz By
Łukasz
Zumba

19:00 - 20:00

Zumba

czwartek 19:00 - 20:00
Kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi, ale także tańcem brzucha czy Quebraditą.
Anita By
Anita
piątek

Body Shape

09:00 - 10:00

Body Shape

piątek 09:00 - 10:00
Kasia By
Kasia

Super Linia

16:00 - 17:00

Super Linia

piątek 16:00 - 17:00
Anita By
Anita

Pilates

17:00 - 18:00

Pilates

piątek 17:00 - 18:00
Halina By
Halina

Total Dance

18:00 - 19:00

Total Dance

piątek 18:00 - 19:00
Łukasz By
Łukasz

Total Active

19:00 - 20:00

Total Active

piątek 19:00 - 20:00
Eliza By
Eliza

Sala Cross

poniedziałek

CROSS Grupa Początkująca

17:30 - 18:30

CROSS Grupa Początkująca

poniedziałek 17:30 - 18:30
Grzegorz By
Grzegorz

CROSS Grupa Średniozaawansowana

18:30 - 19:30

CROSS Grupa Średniozaawansowana

poniedziałek 18:30 - 19:30
Grzegorz By
Grzegorz

Płaski brzuch 30

19:30 - 20:00

Płaski brzuch 30

poniedziałek 19:30 - 20:00
Total Team By
Total Team
wtorek

Trening Fightera

18:30 - 19:30

Trening Fightera

wtorek 18:30 - 19:30
Jacek By
Jacek
środa

CROSS Grupa Początkująca

17:30 - 18:30

CROSS Grupa Początkująca

środa 17:30 - 18:30
Grzegorz By
Grzegorz

CROSS Grupa Średniozaawansowana

18:30 - 19:30

CROSS Grupa Średniozaawansowana

środa 18:30 - 19:30
Grzegorz By
Grzegorz

Płaski brzuch 30

19:30 - 20:00

Płaski brzuch 30

środa 19:30 - 20:00
Total Team By
Total Team
czwartek

Trening Fightera

18:30 - 19:30

Trening Fightera

czwartek 18:30 - 19:30
Jacek By
Jacek
piątek

CROSS Grupa Średniozaawansowana

18:30 - 19:30

CROSS Grupa Średniozaawansowana

piątek 18:30 - 19:30
Grzegorz By
Grzegorz

Płaski brzuch 30

19:30 - 20:00

Płaski brzuch 30

piątek 19:30 - 20:00
Total Team By
Total Team